srijeda, 07.11.2018 / 09.52

Zvezda iznenadila Liverpool, remi u Napulju

Crvena Zvezda je na stadionu Rajko Mitić srušila Liverpool dvama pogocima Milana Pavkova. Na napuljskom San Paolu domaćini su gubili od PSG-a nakon 45 minuta golom Bernata, ali je podjelu bodova iz penala donio Lorenzo Insigne sredinom nastavka. Ivan Leko je sa svojim Club Bruggeom produžio krizu Monaca. Kneževima nije pomogao niti dolazak velikog Thierryja Henryja na klupu, na svom su terenu poraženi s čak
4:0. U istoj skupini A madridski je Atletico s 2:0 bio bolji od Borussije iz Dortmunda. Za vodstvo je zabio Saul, a pobjedu je deset minuta prije kraja potvrdio Griezmann. Naš Nikola Kalinić odigrao je sat vremena u redovima pobjednika.

Rezultati by SofaScore

Barca bez Messija do boda na San Siru

U derbiju grupe B gledatelji su u Milanu golove čekali do završnice susreta. Barcelona je povela preko ovoljetnog pojačanja, Malcoma, a finalnih 1:1 postavio je Mauro Icardi tri minute prije kraja. Nastupila su četiri naša reprezentativca, Brozović, Vrsaljko i Perišić u redovima Intera, Rakitić za Barcu. Također u grupi B, Tottenham je zadržao nadu u prolazak domaćim slavljem nad PSV-om. Gosti iz Nizozemske šokirali su Wembley
već u drugoj minuti kad su poveli preko de Jonga. U završnici je s dva gola Englezima pobjedu donio njihov najbolji igrač Harry Kane.

Porto ostavio Lokomotiv na nuli, Schalke na korak od drugog kruga

U grupi D Porto je s rutinskih 4:1 bio bolji od moskovskog Lokomotiva. Naš Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu za ruskog predstavnika, te dobio žuti karton. U drugom dvoboju grupe Schalke je u Gelsenkirchenu s 2:0 bio bolji od Galatasaraya. Time su Nijemci nakon četiri kola na 8 bodova, turski prvak na četiri, a vodeći je Porto s 10.

Sjajne smo utakmice gledali prvog dana četvrtgo kola, a sigurni smo da nas isto čeka i danas. Najzvučniji je sigurno derbi Juventusa i Manchester Uniteda. Naš Luka Modrić traži poboljšanje forme s Realom u Plzenu. Osam odličnih utakmica, sve na kanalima PlanetSporta.